FİRMA PROFİLİ


Şirket Profili;

Jen Tek Jeneratör Teknik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi bölgesinde, jeneratör sektörünün okulu sayılan firmada yetişmiş ve uzun yıllar  fabrika içerisinde üretim bandından, jeneratörlerin kullanıldığı montaj sahalarına kadar, birçok kamu kuruluşu ve özel sektörde  farklı alanlarda aktif olarak çalışarak, edindiği deneyimlerini sektörle paylaşabilmek ve hizmet verebilmek amacıyla Ahmet SÜZER tarafından kurulmuştur.

Kuruluş amacımızın temel ilkesi, jeneratör sektöründe satış ve satış sonrasında 7/24 hizmet vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur. Bu doğrultuda büyüyen şirket profilimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek amacıyla 2003 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kendi üretim tesislerini kurmuş ve beraberinde talepler doğrultusunda İstanbul bölgesindeki kurum ve kuruluşlara daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek amacı ile Jen Tek jeneratör İstanbul bölge şubesi Perpa iş merkezinde oluşturulmuş, aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çalışma ilkelerimizde hedefimiz yedek enerji (jeneratör) ve enerji alanında ihtiyacı karşılama, sorun çözümü ile tüm kamu ve özel kurumlara talepleri doğrultusunda aktif hızlı 7/24 koşulsuz hizmet vermektedir.

Güç farkı ve maddiyat gözetmeden 1 - 2250 kVA arasında tüm elektrojen gruplarında periyodik bakım, onarım, revizyon, yedek malzeme temini, yeni elektrojen grubu satış, güç tespiti, projelendirme ile enerji sorunları çözümünde ve yanı sıra değişik güçlerde ikinci el jeneratör alanında geniş makine parkı ile (1kva - 2000 kVA )  satış, kiralama, montaj, de-montaj konusunda hızlı ve sorunsuz kesin çözüm üretiyoruz.

Sektördeki ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip etmekle beraber şirketimiz bünyesinde AR-GE çalışmaları yaparak yeni teknolojilerin üretimi, yüksek kaliteli enerji sistemlerinin temini ile hizmet verebilme hedefimizi şirketimiz bünyesinde bulunan Genel müdür, müdür, mühendis, tekniker ve teknisyen kadrolarımız ile Sanayi ve teknoloji bakanlığı ve diğer ilgili bakanlıkların belirlediği teknik kriterler, TS, TSE, ISO, CE doğrultusunda gerekli teknik, idari, iş güvenliği insan ve çevre sağlığı eğitim-uygulamaları ile risksiz ve sorunsuz 7/24 çözüm üreterek temel ilkemiz doğrultusunda yedek enerji ve enerji sorunlarımızı çözeceğimizi iddaa ediyoruz ve referanslarımızla bunu belgeliyoruz.

Elektrik, enerji sorunu yaşamadan kaliteli hizmet  isteyen tüm kurum ve kuruluşlarımızı şirketimizi tanımak ve bizlerle tanışmak için bünyemize davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Jen Tek Jeneratör


JENTEK JENERATÖR TEKNİK SAN. VE TiC.LTD.ŞTİ. whatsapp numarası