ÖZEL PROJELER


Kurum ve kuruluşların enerji ihtiyaçlarında standart uygulamalar ile çözüme ulaştırılması zor ve imkansız gibi görülen durumlarda; Jen Tek Jeneratör Ar-ge departmanı yılların tecrübesi, uygulamaları ve mevcut referanslarında görüldüğü gibi çözüm üretmeyi kendisine görev edinir.

Bu gibi durumlarda müşterinin istekleri dinlenerek değerlendirilir, talebe uygun olan jeneratör sistemleri konusunda olabilecek alternatif projeler Ar-ge departmanımız tarafından hazırlanır ve en uygun ekonomik ve güvenli enerji temin projesi müşterilerin isteği doğrultusunda talep edilen hizmet birimine uygulanır.

Jen Tek Jeneratör olarak kurum ve kuruluşların yazmış olduğu şartnameler ve görüşmeler  doğrultusunda birçok farklı, önemli ve özellikli proje tasarlanmış olup uygulamaya konulmuştur.

Bu uygulamalar arasında değişik varyasyonlu Senkron sistemleri, Orta gerilim projeleri, Mobil jeneratör projeleri, Askeri tip özel römorklu yüksek güvenilirlikli enerji projeleri, TSK bünyesinde, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde Sağlık Bakanlığı'nda, TRT Genel Müdürlüğü'nde, Üniversite kuruluşlarında ve özel sektörde vb. birçok alanda başarıyla uygulanmıştır.


JENTEK JENERATÖR TEKNİK SAN. VE TiC.LTD.ŞTİ. whatsapp numarası